×

Over Rob & Emiel

Al jaren verweven Rob en Emiel magie, cabaret, verwondering en humor in feel-good performance-acts voor hun eigen televisieprogramma's, theatershows en evenementen. Hoe is dat ontstaan?

Achtergrond en werkwijze

Al jaren verweven Rob en Emiel magie, cabaret, verwondering en humor in feel-good performance-acts voor hun eigen theatershows en evenementen. Maar ook schakelden honderden organisaties en bedrijven Rob en Emiel in om hun event een meerwaarde te geven met hun shows, lezingen of andere toevoeging.

Rob en Emiel ontzorgen hun klanten met complete concepten. Deze zijn dusdanig opgezet dat er maximale impact is. Uw gasten krijgen gegarandeerd een unieke ervaring. Dankzij de vaste samenwerking met Showmaus (Maurice Emmers) wordt ook technisch alles perfect geregeld. Bovendien is de techniek (licht en geluid), maar ook een eigen podium en achterdoek tot 200 gasten altijd inbegrepen.

Rob en Emiel benaderen ieder event met volledige aandacht, passen zich aan en garanderen impact. Binnen de concepten is de kwaliteit van elke show of lezing gegarandeerd. 
Dat betekent: niet goed, geld terug. Zo makkelijk is dat.

Het liefste bespreken Rob en Emiel de mogelijkheden met u persoonlijk, zodat zij precies de meerwaarde kunnen leveren die u zoekt. 

Toepasbare passie

Zij leerden elkaar kennen bij verschillende wedstrijden voor goochelaars. Ondanks hun enorme verschillen ontstond een vriendschap die meer bleek dan iemand had kunnen denken. 

Ze zijn gepassioneerd over de kunst van magie en zijn dan ook vaak tussen hun vakbroeders te vinden om hun passie te delen. Maar ook hebben zij een gezonde commerciële blik om te zien wat voor een opdrachtgever nu écht de meerwaarde kan zijn. 

Door hun verschillende kwaliteiten te benutten en elkaar in hun waarde te laten groeide de vriendschap én de samenwerking. Door die combinatie blijft het voor Rob & Emiel bijzonder om iedere dag te mogen doen wat zij het liefste doen. Mensen écht verwonderen en met open mond achter te laten. 

Prijswinnend

Hun acts werden op verschillende nationale en internationale wedstrijden met goud beloond. Op het NK Magic wonnen zij alleen al als duo 14 keer goud in verschillende categorieën, kregen een eervolle onderscheiding voor hun komische presentatie en wonnen zij als enige ooit maar liefst 3 keer de Grand Prix, de hoogst haalbare Nederlandse magic-award, waarmee zij officieel Nederlands kampioen werden!

Zij behoren werkelijk tot de wereldtop, met drie podiumplaatsen tijdens verschillende WK's én werden zij beste mentalisten te wereld op het WK in China. 

Zij stonden o.a. zeventien keer met hun eigen show in een uitverkocht Sydney Opera House, Australië. Ook traden zij op in o.a. België, Duitsland, Groot Brittannië, Zweden, Thailand, Zuid-Korea, Nigeria, Dubai, Curacao, Canada en de U.S.A. en waren in tientallen televisieprogramma’s te zien, waaronder Op1, HLF8, Barend & van Dorp, Jensen, Life & Cooking, De Wereld Draait Door en Pauw & Witteman. Zij maakten meerdere eigen televisieprogramma’s met in totaal 100 afleveringen van Street Magic, de Zapp Magic Battle en School Magic.

Vragen?

Neem gerust contact met ons op